W Stronę Ojca i no co ty Tato
Porady Prawne
Bezpłatne porady prawne PDF Drukuj Email
We współpracy z doświadczonymi adwokatami prowadzimy bezpłatne poradnictwo prawne z zakresu prawa rodzinnego w Poznaniu. Chętnych do skorzystania zapraszamy do zgłoszeń na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , liczna miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń w danym miesiącu. Zapraszamy.
 
Porady prawne z zakresu prawa rodzinnego przez internet PDF Drukuj Email

Zamów poradę prawną z zakresu prawa rodzinnego.

Zapraszamy do zadawania pytań naszemu prawnikowi z zakresu prawa rodzinnego.  Porada obejmująca jeden zakres tematyczny np: alimenty lub rozwód kosztuje :

40 PLN brutto.

W ciągu 24 godzin od dokonania płatności nasz prawnik prześle do Ciebie wyczerpującą poradę wraz z podaniem podstawy prawnej.  Jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne możesz bezpłatnie zadać naszemu prawnikowi pytania uzupełniające do treści udzielonej porady.

Zamów pismo procesowe.

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy i opiszesz swoją sprawę. Do opisu możesz dodać załącznik - na przykład wyrok lub postanowienie sądu w formacie jpg, pdf, doc, rtf. Zamówione pismo procesowe przesyłamy na podany adres mailowy w ciągu

72 godzin od dokonania płatności.

Koszt pisma procesowego jest uzależniony od poziomu skomplikowania sprawy. Koszt prostego pozwu rozwodowego lub na przykład pozwu o alimenty to :

150 PLN brutto.

 
Porady prawne w latach 2006 - 2009 PDF Drukuj Email
W latach 2006 do końca 2009 Fundacja Akcja dzięki funduszom pozyskanym z dotacji europejskich i m.st. Warszawy udzieliła w sumie ponad 5300 bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego.
 
Nie stać cię na prawnika, dostaniesz bezpłatną pomoc prawną PDF Drukuj Email
Resort sprawiedliwości zakończył prace nad założeniami ustawy o bezpłatnej pomocy prawnej. Osoba, której nie stać na prawnika, będzie mogła liczyć na darmowe porady prawne i na bezpłatną reprezentację w sądzie. Taki jest najnowszy pomysł Ministerstwa Sprawiedliwości.
Czytaj całość…
 
Potrzebna jest pomoc prawna z urzędu, zanim obywatel pójdzie do sądu PDF Drukuj Email
Zdecydowanie bardziej celowe jest wydawanie państwowych pieniędzy na konkretną pomoc prawną niż na tworzenie dodatkowej biurokracji (...) Potrzebne jest systemowe ustawowe rozwiązanie problemu pomocy prawnej z urzędu w postępowaniu przedsądowym dla osób najuboższych.
Czytaj całość…
 
Porady Prawne on-line - czy mają sens? PDF Drukuj Email
Usługi on-line powinny dotyczyć tylko prostych spraw, a nie interpretacji prawa -rozmowa z Dorotą Hołubiec. Kontakty personalne z klientem, zwłaszcza w skomplikowanych czy poufnych przypadkach - są nieuniknione. Pocztą elektroniczną natomiast nie powinno wysyłać się tajnych dokumentów.
Czytaj całość…
 
news jest równie ważny jak przepis PDF Drukuj Email
W internetowych serwisach prawnych dostęp do bieżącej informacji liczy się nie mniej niż do bazy przepisów i wyroków. Taką obsługę zapewnia internautom m.in. serwis www.rp.pl
Czytaj całość…
 

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
24.04.2018.